אנגלית עסקית

העבודה משתנה – וכך גם האנגלית שהצוותים צריכים ללמוד. קורס האנגלית העסקית של Speech הוא היחיד מסוגו המשתמש ב-100% תוכן אותנטי שנועד לספק ללומדים מיומנויות, הקשרים ואוצר מילים מהעולם האמיתי כדי להצליח במקום העבודה של היום.

אנגלית עסקית

בקורס זה, התלמידים ילמדו אודות מגוון התפקידים במקום העבודה, החל ממשאבי אנוש ושירות לקוחות וכלה במערכות מידע ושיווק. הקורס כולל גם היכרויות, פגישות, משא ומתן, כישורי הובלה ויזמות, תקשורת מבוססת אימייל ועוד.

הקורס כולל תכנים מקוריים מ:

סילבוס

19

יחידות

125

שעות תוכן

12

הערכות VPA®

A2+

רמה נדרשת

נלמד כיצד להשתתף בפגישות על ידי הכנת סדר יום, מתן עדכונים ואיסוף הערות במגוון נושאים וכן נלמד כיצד יש לחלץ נתוני מפתח מכל שיחה.

נלמד כיצד להבין את הנקודות העיקריות במצגות עבודה וכיצד לחלץ פרטים חשובים. נקבל טיפים להעברת מצגת מוצלחת.

נלמד אודות שיחות ועידה בוידאו, כיצד יש להשאיר הודעות קוליות וכיצד יש לתקשר עם נותני שירות טלפונית.

נלמד כיצד לכתוב מכתבים ואימיילים במגוון רחב של נושאים עסקיים וכיצד לקרוא אימיילים הקשורים לעבודה.

 

נלמד כיצד לכתוב מכתבי פתיחה וקורות חיים יעילים וכיצד יש לחפש עבודה. כמו כן נלמד על היתרונות הגלומים במכתבי הפתיחה וקורות החיים.

נלמד כיצד להתכוננן לקראת שאלות שכיחות בראיון עבודה, כיצד להוביל את השיחה כמראיין וכמרואיין, וכיצד יש לשוחח אודות ניסיון קודם והישגים קודמים הקשורים לעבודה. נקבל טיפים לביצועים טובים יותר בראיונות.

נלמד כיצד לדבר אודות המטרות בפגישת משא ומתן, כיצד יש להציג הצעות והצעות-נגד, כיצד לבטא דיעות וכיצד להציע פתרונות לשם הגעה להסכמה עסקית.

נלמד את יסודות הרישות העסקי, ובכלל זה כיצד יש להציג את עצמינו באירוע נטוורקינג, כיצד לתאר את הרקע המקצועי שלנו וכן טיפים לניהול שיחות חולין.

נלמד לבצע מגוון מטלות משרדיות כגון הבנת הודעות אימייל לכלל הארגון ועדכונים הנוגעים למקום העבודה, ניהול שיחה עם עמיתים לעבודה והבנה של הוראות.

נלמד את היסודות ושיטות העבודה המומלצות לגיוס עובדים, ובכלל זה נלמד כיצד יש לראיין מועמדים פוטנציאליים וכיצד להבין מדיניות משאבי אנוש חדשה ותגמולי עובדים.

נלמד להבין הוראות טכניות וכיצד יש לייעץ לשם פיתרון בעיה הקשרוה למוצר או ציוד טכנולוגי.

נלמד איך למלא טפסים פיננסיים, כיצד להשלים טרנזקציות עסקיות וכיצד לשוחח עם עמיתים לעבודה בנושאים הנוגעים לעניינים פיננסיים של החברה.

 

נלמד אודות הערך של שיווק מסורתי ודיגיטלי, ונלמד כיצד להפיק חומרים שיווקיים המתארים מוצר או שירות. כמו כן נלמד כיצד למסור עדכוני חברה בנושאים שיווקיים.

נלמד אודות תהליך הפיתוח האג’ילי והחשיבות של חווית המשתמש. כמו כן נלמד כיצד למסור עדכוני חברה הקשורים לפרוייקטים הנדסיים.

נלמד לקרוא ולהשיב למכתבי תלונה מלקוחות, ונלמד כיצד לכתוב סקרי משוב ללקוחות ולעובדים. כמו כן נלמד על חשיבות המחלקות השונות של שירות הלקוחות.

נבין את המרכיבים של ניהול פרויקט ושיטות עבודה מומלצות, וכן נלמד אודות כלי ניהול פרוייקט.

 

נלמד על הגישות השונות לניהול ונלמד על שיטות עבודה מומלצות לניהול חברה או צוות.

נלמד על האתגרים בהובלת חברת הזנק (סטארט-אפ) וכיצד לקדם ולבנות עסק חדש.

רוצה להשתלב בהייטק? הצטרף עכשיו לקורס אנגלית עסקית!

 

למי מתאים הקורס?

יתרונות הקורס

כתבו לנו

צוות Speech ישמח לענות לכם על כל שאלה:

הצטרפות לSpeech במחיר היכרות

להצטרפות, פרטים נוספים, או כל שאלה, אנא מלאו את הטופס, ונציג Speech יחזור אליכם בהקדם